петак, новембар 21, 2025

20 godina sa vama
Negotin 2026. godine dobija novi tržni centar

Negotin 2026. godine dobija novi tržni centar

U Negotinu je održan sastanak na kome je ozvaničen početak aktivnosti na izgradnji Retail parka koji će biti smešten na potezu između Lidl-a i Tekijanke. Ovom prilikom je rečeno da je dobijena građevinska dozvola i da se čeka početak radova.

Izgradnja ovog tržnog centra, kako je rečeno počeće početkom2026. godine, a to će biti prilika i za lokalne preduzetnike da se uključe u poslove oko realizacije ovog projekta.

Vrednost ovog projekta je sedam miliona evra,  završetak radova i otvaranje ritejl parka se očekuje u drugoj polovini 2026. Sam objekat je 7.000 metara kvadratnih, imaće 14 lokala domaćih i stranih bendova, različite kategorije od prehrane, garderobe, sportske opreme, bele tehnike, nameštaja do ugostiteljskog objekta. Planirano je 140 parking mesta, kao i igralište za najmlađe.

Svi mediji koji preuzmu vest ili fotografiju (ili i jedno i drugo) sa sajta www.tvistok.com u obavezi su da navedu izvor. Ukoliko je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

Related posts