Opštinski odbor Srpske napredne stranke u Žagubici organizovao je minulog vikenda skup u Laznici koji je okupio veliki broj građana. Skupu je prisustvovala i ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov, koja je pored ostalog poručila da za napredak i razvoj neophodno da se razgovara sa građanima. Prisutnima su se sa istom porukom obratili i predstavnici najužeg opštinskog rukovdstva, predsednica SO Žagubica Olivera Pauljeskić i predsednik opštine Safet Pavlović. Kako je ranije najavljeno, Srpska napredna stranka će na skupu najavljenom za 27. jun u Beogradu, ponuditi „Plan za budućnost“, a građani će sami moći da se izjasne koje su im teme bitne.
Svi mediji koji preuzmu vest ili fotografiju (ili i jedno i drugo) sa sajta www.tvistok.com u obavezi su da navedu izvor. Ukoliko je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.
