субота, 13 јула, 2024

20 godina sa vama
18. maja konstitutivna sednica Skupštine grada Bora

18. maja konstitutivna sednica Skupštine grada Bora

Konstitutivna sednica Skupštine grada Bora zakazana je za sredu 18. maj, na sednici će biti potvrđeni odbornički mandati i izabran predsednik Skupštine njegov zamenik i sekretar lokalnog parlamenta. Novi saziv lokalne Skupštine koji ima 35 odbornika, činiće predstavnici sa 7 izbornih lista, 15 odborničkih mandata osvojila je lista „Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve“, Listi “Dragan Marković – Ujedinjena opozicija Bora” pripalo je 6 mandata, četiri mandata će u novom sazivu Skupštine imati socijalisti, a isto tolioko predstavnika će u lokalnom parlamentu imati i  manjinska lista  “Most – Naš grad, naša sela, naš gradonačelnik Miki Janošević””, Tri mandata dobila je lista “Marinika Tepić – Za pobedu Bora”, a po jednog odbornika imaće liste “Boško Obradović – Srpski pokret Dveri – POKS – Miloš Parandilović – Patriotski blok za obnovu Kraljevine Srbije” i “Mladi u Bor (bi) za opstanak Bora i okolnih sela! – Vladimir Stojičević”. Sednica će biti održana u sali bioskopa „Zvezda“ sa početkom u 9h.

Related posts