петак, 19 априла, 2024

20 godina sa vama
Održano klupsko prvenstvo u dublu, u organizaciji TK AS Timok

U nedelju 05.03.2017.god u sali OŠ ,,Ljubica Radosavljevic Nada“ održano je klupsko prvenstvo u dublu, u organizaciji TK AS Timok. Svi takmičari nagrađeni su prema uspehu, a titulu  najboljeg volej igrača osvojio je Bogdan Ivkovic. U neizvesnom finalu pobedu su posle preokreta u  tajm breku rezultatom 7/3 ostvarili Danilo Jovanović i Maksim Milisavljević i tako osvojili pehare za prvo mesto. Drugo mesto osvojili su  Darko Manojlović i Jakov Stamenković. Treće mesto pripalo je Serjević Jeleni i Cikulović Aleksandar, dok je četvrti bio par Mina Milojević i Veljko Djordjević, na petoj poziciji našli su se Bogdan Ivković i Nevena Stefanović. Prema rečima organizatora, bio je ovo još jedan odličan turnir za male tenisere AS Timoka, pred početak sezone turnira na sljaci, i dobra priprema za predstojeći teniski kalendar takmičenja.