mart 22, 2019

Koalicija Pobeda za naš grad, tražiće razrešenje Vujadina Miloševića, zbog nerada , javašluka i neprimerenog ponašanja

Koalicija Pobeda za naš grad, tražiće razrešenje Vujadina Miloševića, zbog nerada , javašluka i neprimerenog ponašanja

Koalicija Pobeda za naš grad , sazvala je konferenciju za novinare, kako bi , građanima predočili neprimerenost i nepristojnost, pojedinih gradskih većnika.Ovom prilikom je istaknuto da je nedopustivo da se u gradu gase preduzeća, ljudi ostaju bez posla, a uz to se još i etiketiraju pojedini neistomišljenici.

Svi mediji koji preuzmu vest ili fotografiju (ili i jedno i drugo) sa sajta www.tvistok.com u obavezi su da navedu izvor. Ukoliko je preneta integralna vest, u obavezi su da navedu izvor i postave link ka toj vesti.

About The Author

Related posts